| qLoveSmileღ a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe Okazii.ro. Problema este ca, mi-e frica sa nu iau vreo teapa.laughing El este din Constanta, si eu sunt din Bucuresti. Transportul este prin Fan Courier. Exista vreo posibilitate sa-mi iau teapa? Ca am auzit ca cei de la Fan Courier nu sunt "seriosi".

Funda. kiss

5 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Eu am luat de multe ori de pe okazii si nu am luat teapa:p

cere si uh un nr de telefon al respectivului si vorbiti

| Sebastian11x1 a răspuns:

Firma de curierat e serioasa, in 24 de ore maxim ai coletul acasa, seriozitatea trebuie sa fie din partea vanzatorului, ala sa nu fie tepar.eu sunt multumit de fancurier

| Niiiicu a răspuns:

Posiblitate e mare si nu tine neaparat de cei de la fan curier, ci de cel care iti trimite, eu zic ca pentru a nu te pacali sa faci un drum pana la ct ca nu esti departe pentru a te convinge.succes

| alymichaela a răspuns:

Eu ceream cat mai multe poze cu acel telefon, cat mai multe informatii despre acel produs.

Pont: pune un barbat sa vorbeasca cu acel tip:]

| raduimperadoru a răspuns:

Nu poti sa iti iei teapa prin fan courier bine din ce stiu eu nu