| KLiNK a întrebat:

TPU, am gasit un HDD pe okazii.ro. Problema este ca vreau ca produsul sa fie expediat prin Fan Courier deoarece la Fan Courier am garantie la livrare. Acolo scrie ca ma costa transportul 22ron.
Intrebarea mea este: Pretul transportului se va mari in functie de distanta parcursa de curier? Sau pretul transportului va ramane acelasi?

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

De ce nu suni sa intrebi?

| KLiNK explică (pentru Fabb):

Ca nu vreau sa ma fac de ras. big grin

| Fabb a răspuns (pentru KLiNK):

Cu ce te faci de ras, daca vrei sa cumperi produsul?

| KLiNK explică (pentru Fabb):

Am citit acum undeva: pretul ramane fix. Oricum multumesc si daca o sa am ocazia sa cumpar si de pe alte site-uri o sa intreb daca pretul transportului ramane fix.

| Gamingx61 a răspuns (pentru KLiNK):

Daca e in tara nu se schimba pretul, eu de cate ori am comandat ceva din orice localitate pretul a fost mereu 10-15 lei.

| Fabb a răspuns (pentru KLiNK):

Bravo! Bafta in continuarewinking

8 răspunsuri:
| liviustaicu a răspuns:

Are si cargus garantie de livrare. Trebuie de vazut daca vanzatorul are activata optiunea de Garatie la livrare pentru produsul respectiv. Daca o are activata costul ramane acelasi.

| Notforgiven a răspuns:

Va ramane acelasi pret scris in site. Mai bine te-ai ingrijora sa nu iei vreo teapa, un HDD stricat sau mai stiu eu ce. Fii atent la calificativul acelei persoane de unde iei produsul.Calificativul lui sa fie cat mai mare, cat mai aproape de 100%.

| KLiNK explică (pentru Notforgiven):

Calificativul: 99,98% happy