| lylo a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet in care sunt eu cu prieteni mei. Paana acum am pus poze cu noi singuri poze toti poze haioase muzica. Nu stiu ce as mai putea sa mai pun sad Voi ce idei aveti? Funda

5 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Te-as putea ajuta dar nu stiu ce material ai ca sa iti dau o idee... Eu am mereu o vorba: " Nu conteaza ce ai, conteaza ce faci cu ce ai! "

| lylo explică:

Jesye ce nu-ti ajunge? M-am referit la faptul ca este prea mic j prea simplu. Uni au inteles. dar u. laughing

| Jesye a răspuns:

Ai spus ca :"Buna TPU! Vreau sa fac un filmulet in care sunt eu cu prieteni mei"...ce vrei sa mai pui daca ai deja poze "cu voi"?

| BusinessPromoterRo a răspuns:

Salut lylo. Depinde de continut. Ce fel de poze ai urcat, ce muzica ai adaugat...Permite-mi sa-ti ofer un exemplu concret: in cazul in care filmuletul tau contine poze si muzica - slider+music - atunci e bine sa inserezi fotografii diferit luminate si diferit colorate. Accepta ideea ca pozele alb negru au revenit la moda si include in colajul tau si o poza cu tematica "Noi..." fara culoare.
In cazul in care vrei ca filmuletul tau sa fie special, transforma/converteste online cel putin o poza in cartoon. Efectul o sa fie perfect. Cu drag!

| MaDuTzZzuu a răspuns:

Poi am mai putea scrie cate ceva intre acele poze, stiu eu, ceva gen "bf", sau orice altceva, sau poti pune mai multe poze cu voi, sau cu fiecare in parte happy