| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care a aflat ca se va muta in Belgia. Eu nu sunt demult prietena cu ea, dar in ultimul an a devenit o prietena buna. Stiu ca ea este in depresie si vreau sa ii reamintesc ca are prieteni aici in Romania si ca nu este singura. Chiar mi-a spus ca ea plange in fiecare noapte pentru ca va pleca. Vreau sa ii fac un cadou si sa ii dau ceva special ce nu poate uita. Eu m-am gandit sa fac un CD cu poze si cu un filmulet cu toti colegii ei de aici. happy Voi ce alte idei mai aveti? Vreau sa fie ceva special big grin.

Răspuns Câştigător
| Gabilitu a răspuns:

Pai din cate se vede e o problema mai complicata. Ai putea sa faci un colaj de poze, cu o melodie draguta pe fundal si sa o postezi pe YouTube apoi sa ii dai link-ul sa vada si ea... sau, daca tii mult la starea ei de bine, organizeaza o mica petrecere/drumetie/gratar, orice, dar care sa includa toti prietenii ei iar la final ofera-i CD-ul respectiv, sau un colaj din mai multe poze inramate frumos, sau pur si simplu o vorba buna din partea fiecaruia. Sper ca te-am ajutat. happy