| Here4u a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina de facebook si nu stiu ce nume sa ii pun. Dati-mi voi niste idei frumoase si rare, foarte rare! Va rog! Raspuns rapid pls! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Buna! Incearca : Raza De Soare,Micutza,Curcubeul de flori,Floricika,O copilutsa :X,Sweetiehappy, Copilul negru, Ingerash, O pata de culoare, Ingerash alb-negru, Lumea colorata. Sper ca te-am ajutat! Un micut sfat : Pune-ti numele tau adevarat indiferent cum ar suna, cu nume false nu te vor gasi prietenii doar daca le dai tu indicii de nume.Nu fii straina si nu te feri de numele tau.kiss

9 răspunsuri:
| DixieIsCrazy a răspuns:

Just be you
Just me and you
Another day in this world
...thinking
eu am o pagina pe facdebook care se numeste Just some Stuff...dar nu prea mai intru pe ea..adica nu am mai intrat de mult pe ea. daca vrei trim in messaj profilul tau de facebook si iti arat pag. poate te-ar interesa sa fi admina..cine stiehee hee

| cristiana29 a răspuns (pentru DixieIsCrazy):

Hey daca zici ca u numai intri pe pagina uite profilul meu:https://www.facebook.com/dana.iliescu

| DixieIsCrazy a răspuns (pentru cristiana29):

Ti-am dat cerere pe facebookhappy dat veau sa imi promiti doar ca nu ma scoti de la admine..attathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca : Lumea fetelor; Rozul lumea mea:Merlinita:gameritza de la fata care se joaca jocuri ti-a placut?

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Dar ce fel de pagina?

| Here4u explică (pentru AnOnIm20202020):

Pagina publica. ca D-sOara rebeLa, etc...

Răspuns utilizator avertizat
| aleina12345678910 a răspuns:

Aripi de flutur,Inchisa intr-o capsula cu o cheie de argint,ceasca printesei de portelan,fetita cea de aur,ziua din rai,un inger din zapada, o cheie de gheara, ghearele aurului, ruperea hainei de aur, inima de ghiata si fetele ca niste perle