| Celeana a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu cateva sfaturi. Cum pot sa am mai multe like-uri la o pagina? Prietenii mei au dat deja.Nu stiu cum sa fac.Pagina mea este asta: https://www.facebook.com/pages/Just-a-dream/147934525410 875?ref=hl. Multumesc frumos! :*

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa nu iti mai dai singur like la postari ca arata ciudat.

| Celeana explică (pentru OnuOnulică):

Da... Alt sfat? big grin

| OnuOnulică a răspuns (pentru Celeana):

Deci...daca vrei te ajut eu cu un program sa faci like pe gratis.
Da-mi un mesaj privat cu id/messengeru si altele printr-un mesaj privat.