| Deliα a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc roscata trebuie sa ma decolorez? Parul meu e saten deschis. Funda

Răspuns Câştigător
| LordeTil a răspuns:

Nu trebuie sa te decolorezi caci si o prietena de-a mea are parul saten-deschi si s-a vopsit cu un rosu m-ai deschis si ii sta foarte bine si acum

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu e nevoie. Dar poti folosi oxidant de 9% sau 12%. Are putere mai mare de decolorare si, deci, se vede rosul mai intens. www.barnacosmetics.ro sau www.vedo.ro aici gasesti vopsea buna. Daca iti permite bugetul si vrei un super-rosu ia-ti majicontrast de la l'oreal. E special pentru parul inchis la culoare in sensul in care nu necesita decolorare. Intra pe youtube si scrie majicontrast si ai sa vezi.

| Xtadelo a răspuns:

Nu, nu trebuie happy