| deian7 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu un bmx dar nu stiu ce sa aleg dintre dhs jumper, bmx outdoor, sau invader de la fist bike.(nu pot sa-mi i-au ceva foarte scump ca nu sunt parinti de acord adica pana in maxim 800 lei)Nu vreau bicicleta sa ma plimb vreau doar sa ma tina ca sa fac scheme. Parerile sau reclamele va rog sa le dati prin PM va rog multumesc.

Răspuns Câştigător
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Frate eu te sfatuiesc sa iti iei de la first bike...BMX outdoor am avut si eu si iti zic ii 0, la noi la outdoor i se zice calorifer...si Jumperu de la DHS are un prieten si nu se compara cu cele de la First Bike.Pana la urma tu alegi dar sfatul meu e sa iti iei de la First Bike

1 răspuns:
| Mariusik97cj a răspuns:

Pai daca ai 800 lei nu iti lua dhs sau first bike pentru ca se vor rupe foarte usor.
Cauta pe site-ul asta :http://www.dirtbike.ro/bazar/biciclete-complete/
P.S. Vezi ca pe site-ul asta nu sunt doar bmx :)