| Razvan13 a întrebat:

Salut tuturor,
suunt incepatoor, nu le am eu cu bicicletele, vreau sa imi iau sa ma dau pe un bmx.am mai avut o idiotenie de dhs/first bike..nici nu stiu exact, inca atarna in uscatoor, nicii cu 100 ron nu o ia nimenilaughing. sooo, as considera asta primul meu bmx. vreau sa stiu, ce imi recomandati si. ce sfaturi imi dati? oricee, ce are legatura cu asta...nu am un buget mare, am doar aproximativ 10 milioane; m'ar interesa cevaa SH, acum nu stiu, ma las pe mana voastra.

ps:eventual, o idee ceva, cum as putea sa scap de "jumper"ul ala; pana nu scap de vechea bicicleta, nu prea pot sa deschid portofelul alor mei.laughing

saluutari!

1 răspuns:
| DanielCoDeX a răspuns:

Sal...am eu de vanzare ceva de freestyle http://www.okazii.ro/biciclete/bmx/vand-bmx-uri-a112362832