| roxuzzzzzzzzzzza a întrebat:

Buna TPU vreau si eu o parola pentru gta as vrea parola pentru tractor va rog dati raspuns rapid...dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CosminKenT a răspuns:

Nu exista coduri GTA pentru tractoare tongue Exista mod-uri si alte chestii, dar nu parole.

6 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Hello! happy... in GTA SA nu exista nici o parola pentru tractor dar exista o parola pentru un fel de masina gigantica care poate sa distruga tot "monstermash"...winking

| Kosmin19 a răspuns:

Depinde ce GTA happy

| Iяiηα a răspuns:

Iti dau cateva coduri daca vrei.
comeflywithme(cod de zbor cu masina)
rockandrollcar(limuzina)
leavemealone(ca sa scapi de politie)
restul nu le mai zic

| alextotal a răspuns:

Salut. In gta nu exista parole pentru tractoare.

| Gizy a răspuns:

"monstermash" ceva similar cu tractorul parola pentru tractor inca nu a aparutwinking

| roxuzzzzzzzzzzza explică:

Okz oricum mersi