| xxAlexxaxx a întrebat:

vreau si eu o porecla legat de numele Alexandra sau Cristina pentru facebook. Nu vreau porecle obisnuite gen: Axa, Alexa, Alexys, Ali, Ale, Criss, Crissa, etc. Sunt inalta, amuzanta, satena, ochi caprui. Multumesc! Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ClassyAndSassy a răspuns:

Si pe mine ma cheama Alexandra Cristina! Prietenii mei imi spun Crissule,
Ally, Av, Crissulina, Alexys, Alexa.....etc.
Poreclele sunt oferite de prieteni. Sper ca am ajutat putin, fundita?

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Un copac cu flori; un plop înflorit;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lungila.

| Andeuta a răspuns:

Alexia, Alexuta, Axy, Crisuu, Cristahappy n-am alte idei

| charleslouboutin a răspuns:

Poreclele sunt date de prietenii/apropiatii tai...nu vad de ce ai adresat aceasta intrebare unor persoane care nu te cunosc absolut deloc.

| RapidFC a răspuns:

Poti incerca Tina, Tinutza gen sau Andra, Andrutza...cum va spuneti voi fetele.

| nightrosesred a răspuns:

Allexuzza/crystinuta