| PiScOtElL a întrebat:

Buna TPU :X am nevoie de ajutorul vostru... vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu de carecryingsad mie imi place si cu touch screen dar si fara touch screen si nu stiu ce marca e mai bunacrying

Ajutati-ma va roog:Xsad dau FUNDOI+VOT

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cea mai buna marca este Nokia! urmata de HTC.si iphone!
parerea mea!
. daca vrei un telefon bun iti recomand Nokia n8, ht desire hd, si Samsung galaxy 2!
...si daca vrei ceva ieftin dar bunicel.iti recomand LG cookie big grin
.sau Nokia 5530 xm *din asta am eu *

2 răspunsuri:
| AbbeyDawn a răspuns:

Pai cu touchscreen iti recomand telefonul LG KP500 Cookie, am si eu si este foarte bun. Iar fara touchscreen Nokia C3.