| Alesy a întrebat:

Buna TPUlove struck.As dori si eu statusuri faine,"artistice", amuzante NOI. Dar nu vreau site-uri si nici din acelea prea cunoscute... Vreau ceva mai nou. Daca se poate... Cele mai frumoase primesc FUNDAA. Multumesclove struck

1 răspuns:
| iKaede a răspuns:

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi!

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...si asa vom fi mereu