| Marina_Adelina_2000 a întrebat:

Dati-mi niste statusuri frumoase,si originale daca se poate, dar vreau unele care nu sunt asa cunoscute de toti big grin
Cele mai frumoase primesc funda big grin puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

2 Ne-am îndrăgostit ca naiba...Eu de tine şi tu de alta!

3 Ştii ce zic sau să-ţi explic?

4 Vreau totul sau nimic, de aia nu fac nimic pe fugă. Succesul se rezumă doar la muncă, muncă, muncă...

6 Te iubesc, dar nu-ţi pasă. Mi-e dor de tine, dar nu te interesează. Te doare-n p*lă, deci lasă.

7 Şi ţine minte! O fată loveşte prin fapte, nu prin cuvinte!

8 Îmi vine să râd...am impresia că eşti tâmpit.Ce morţii tăi ţi-am făcut să nu dormi liniştit?

9 Vă rog frumos, împrumutaţi-mi o bicicletă să mă piş din mers pe ăia cu aere de vedetă;;).

10 Îmi merge bine **** şi eşti plin de spume!

11 Ohh nooo! Lasă-mă puţin te rog.Dă-te mai aşa, n-am loc.Nu-nţeleg ce vrei deloc.

12 Tu ai vrut de când ai crescut, să arăţi din ce eşti făcut... A venit momentul, să ştii, oare cât de tare poţi fi?

13 Rămân acelaşi copil vesel, indiferent de adversari... Că lumea-i prea mică pentru atâţia oameni mari!

14 E doar un vis frumos care se tot repetă şi doar în visul meu găsesc lumea perfectă! Nu încerca să clipeşti, că rişti, nu vrei să vezi oameni trişti, d`aia-ţi trăiesc cu ochii închişi.

15 Văd pi2de mai varză ca mine de vreo 10 ori, care caută draci pe post de îngeri păzitori!

16 It feels so wrong that it must, it must be right and I'm so high, don't wanna come down, just let me fly!

17 When we drink, we do it right!

18 Prima aparenţă înşeală. Începutul e vrăjeala... Când cineva îşi va bate joc de tine, adu-ţi aminte de mine.

19 Dacă rolul ăsta mi-a fost dat în acest joc, o să-l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc! Dacă eu sunt la pământ, îmi rămâne speranţa... Ce vrei?! Aşa-mi trăiesc eu viaţa.

20 Şi dacă sunt o copilă, ce? Şi dacă mă enervez repede, ce? Şi dacă vorbesc mult şi prost, ce? Şi dacă te iubesc, ce? Oricum tu nu vei înţelege...

21 Lasă totul de-o parte, e timpu` să treci peste. Tot ce a fost să rămână o simplă poveste.

22 Peste toate dacă se poate, vreau să te am aproape şi eşti aproape, dar totuşi atât de departe.

23 Ştiu că vrei dar nu prea poţi... Cum vrei tu, aşa vor toţi.

24 Doi copii ce nu se pot iubii fără a fi copii, căci dragostea după un timp nu mai e ca-n prima zi... Peste toate dacă se poate, vreau să te am aproape şi eşti aproape, dar totuşi atât de departe...

25 Mă faci să cred că în doi e mai uşor să pierzi.

26 Inocenţa s-a pierdut şi ea pe parcurs, iar răbdarea o considerăm de mult în plus.

27 Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu.Şi aici nu mă refer la bine, mă refer la greu.

28 Văd pe tavan un mare curcubeu, m-am rătăcit în universul meu, oricât de aiurea ţi-ar părea, viaţa-i frumoasă când ştii să pofiţi de ea!

29 Lasă-te purtat de vânt.Va fii bine, pe cuvânt!

30 Şi da, te vreau înapoi. Dar ţie probabil nu-ţi pasă.

31 Ai putea să vezi ce căcat mă apasă. Şi da! Mai am acelaşi vis, dar oare îţi mai pasă?

32 Se spune că iubeşti o dată-n viaţă, o singură iubire. Atunci cum se face că suferim la orice despărţire?

33 Ciudat, încă-ţi simt absenţa, pare aberant... Dar stai de prea mult timp în inima mea fără flotant.

34 Nu mă suportă unele? Ok, super tare! Încă un motiv să fiu aşa în continuare!

35 Taci e un cuvânt potrivit pentru tine. Păi fratele meu, de când vorbeşti tu de mine?

36 Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând... Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând.

37 Spui cuvinte mari, pe care nu le înţelegi. Înainte să pleci, lasă cheia sub preş. Eşti doar un vis urât, care s-a întins pe ani grei.Ai ştii şi tu dacă te-ai privii prin ochii mei...

38 Să-ţi povestească despre mine înc-o parte, de lucrurile bune... atunci când n-o să fiu. Să îţi dai seama când o să fie prea târziu.

39 Şi poate ai dreptate, poate n-am în viaţă scopuri.

40 Ar fi timpul să priveşti viaţa ca pe-o competiţie, n-o să-ţi vină să crezi ce poţi face sprijinit de ambiţie!

41 Dacă vorbim de vise, ale tale-s prea măreţe pentru sutele de zdrenţe gata să te-nveţe feţze. Mii de feţe!

42 Răsună strada mea pe beat, mulţi vecini nu înţeleg ce zic. Căci am zâmbit când ne-a fost greu şi-am zis mereu că nu-i nimic şi după toate care-au fost, ştii că vine şi timp frumos, că aşa e scris pentru că aşa a fost.

43 Vreau să ştii că mi se rupe de ce faci, de ce zici, de ce vrei, mă-nţelegi sau măcar încerci să-nţelegi?! Că mi se rupe de ce spui, ce faci în orice fel.

44 Şi chiar dacă nu e plăcut, e posibil să-ţi placă. Dar nu e garantat, totuşi riscă-te şi încearcă!

45 Să stai singur între patru pereţi s-aştepţi minuni, să asculţi de alţii şi să crezi în minciuni, să renunţi şi să-ţi bagi *** în ele promisiuni, să fii nervos dimineaţa că e iarăşi luni.

46 Am avut clipe în care nu voiam să se termine... Acum stau şi mă gândesc ce n-a mers bine. Aveam 1000 de vise, o mie de viitoare planuri scrise.

47 Vrei să schimbi ceva? E bine să începi cu tine! Află ce-ţi doreşti şi n-asculta de nimeni! Întrebări greşite duc la răspunsuri false, decizii proaste duc la decizii şi mai proaste.

48 Privirea mea nu sparge gheaţa, dar pe tine te face bucăţi.

49 Ţi-ai luat-o-n cap... Ce păcat! Acum eşti MAI de căcat. Ce s-a întâmplat? Ţi-aş fi spus că te iubesc, dar *** n-ar fi rimat!

50 Realitatea bate şi platoul de filmare. Viaţa e frumoasă fără efecte speciale. Trecând peste toate cu lacrimi pe obraz, tu trăieşti doar în amintirile ce mi-au rămas.

51 Şi alţii încep s-acuze că m-am schimbat cu timpul... Aş fi rămas la fel dacă-ar fi fost totul aşa de simplu!

52 Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc. E o ţară liberă, deci eşti liber să fii prost!

53 Vi sau pleci... mi-e tot una! Va fi altul în locul tău, întotdeauna!

54 GEN: te mai dau o dată-n măta, te pup şi am plecat.

55 Decât să le dau satisfacţie celor care vor să mă vadă căzând, mai bine mă dobor singură şi cad râzând!

56 Am atacuri de panică dar nu plec curând de aici şi dacă ajung în faţa morţii o dau în morţii ei de ***.

57 Dar am văzut că timpul trece, nu stă să-mi leg eu şiretul, nu stă să iau din nou startul dacă n-am pornit cu dreptul!

58 Speranţe false încărcate de aparenţă... Prea multe fapte tratate cu indiferenţă.

59 Viaţa mea merge înainte, cu sau fără tine!

60 Poate că eu niciodată nu l-am uitat, dar merg înainte, fără să dau impresia că vreodată mi-a păsat!

61 Uneori... beau să uit, dar îmi amintesc mai tare, că n-ai dat semne de viaţă... Ai dat semne de întrebare.

62 Să taci când vorbesc eu! Nu-mi place să minţi atât timp cât mint şi eu! Nu-mi place să îmi spui... Pa! Nu uita! Asta e replica mea!

63 Tu mă Aşteptai să vin, căci aşa am promis, dar acum eu sunt cea cu telefonul închis.

64 Am nevoie doar de un minut să-ţi stric dimineaţa şi de două legate ca să te fac să-ţi iei viaţa

65 A fost, s-a întâmplat, te-am avut, te-am pierdut şi dacă vrei să faci ceva pentru noi... da timpul înapoi;)

66 Nu cred că o să mai simt pentru altul ce simt pentru tine, dar am învăţat că după un altul tot un altul vine...: -!

67 Încă o dată şi din nou: >Ea te face high... când tu eşti low: >: x

68 Treci peste el, renunţa la suspine... Ca el sunt mulţi, însă ca tine sunt puţine! Ţi-a promis... Ştiu! Te-a minţit, dar el o să regrete când o să fie prea târziu!

69 Eşti mereu pe lângă şi cred că n-are rost să te mai aştept...Te maturizezi prea greu.Să ştii că eu nu-s mata să te iert mereu;)!

70 Tu crezi că-mi pasă de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimbă zilnic, nu ştiu ce vreau! Recunosc!

71 Nu exista vise! Doar planuri pe termen lung... Nu există speranţă! Doar voinţa bine pusă la punct... Nu există motive! Doar întrebări fără răspuns!

71 Să nu-ţi treacă prin gând că poţi să mai ai la degetul mic! Să moară măta, de nu ştiu prea bine să profit!

72 Imperfecţiunile ne fac unici!

73 Simplă? În cel mai complex mod. Timidă? Cu un tupeu fantastic. Energică? Într-o lene notorie. Zăpăcită? La cel mai serios mod. Pesimistă? În cel mai optimist mod posibil. Rea? Dar totuşi Bună!

74 Au fost zile când îmi doream să fiu cu tine. Dar distanţa, timpul au fost prea dure cu mine!

75 Dar timpul se zice că le vindecă pe toate. viaţa merge înainte. şi eu cu ea mai departe!

76 Fata asta nu Ecstasy dar te duce exact unde vrei tu să ajungi!]

173 Şi când aveam probleme, îmi spuneai:,, Sunt aici, nu te teme!". Acum zbor singură printre ele, că felul tău de-a fi calcă mereu pe aripile mele.

174 Ţi-am promis! Promisiunea e promisiune. Te voi iubii! Începând de mâine! Şi tot aşa :)).

175 I don`t mean to run, but everytime you come around I feel more alive than ever and I guess it`s too much, maybe we`re too young and I don`t even know what`s real...But I know I`ve never... wanted anything so bad, I`ve never wanted anyone so bad.

176 Do you know what it's like when you're scared to see yourself? Do you know what it's like when you wish you were someone else?

177 Do you know what it's like when you're not who you wanna be? Do you know what it's like to be your own worst enemy?

178 Îngerul care avea grijă de mine azi s-a sinucis împins de efectul de catarsis, aplicat celor ce vor să facă bine am rămas doar eu şi diavolii din mine. Poate au ajuns în raiul îngerilor, eu am rămas în infernul demonilor.

179 Alt înger mort, alt clopot mut fără mult efort am să mă duc într-o viaţă sau într-o secundă e prea mică diferenţa şi nu mă încântă, alt înger mort, alte aripi frânte lăsaţi heruvimii toţi să cânte, s-a mai dus unul dintre fraţi, s-a mai stins o lumină, nu aplaudaţi
180 Astăzi poa' să ţi se pară totul de căcat, mâine poate n-o să vezi totul aşa de deplasat. Tre' să ai puterea să mergi în continuare. Speranţa îţi rămâne pân' la ultima suflare.

181 Mi-aş tatua nişte aripi pe spate, să ştiu că pot să zbor.

182 Se spune că sunt vise şi că nu pot fi atinse. Sunt primele ce le vezi când becurile-s stinse, dar şi când îs aprinse, când te trezeşti cu ele-n gând şi apoi le vizualizezi din nou rând pe rând.Se spune că visezi dacă stai şi-ţi imaginezi, că eşti altfel decât ceilalţi, dar nu trebuie să crezi. Continuă să lupţi altfel îmi vei da dreptate, vei bea pe spate cu gândul la vise spulberate.

183 Se spune că visezi dacă stai şi-ţi imaginezi, că eşti altfel decât ceilalţi, dar nu trebuie să crezi. Continuă să lupţi altfel îmi vei da dreptate, vei bea pe spate cu gândul la vise spulberate.

184 Se spune că sunt vise şi că nu pot fi atinse. Sunt primele ce le vezi când becurile-s stinse, dar şi când îs aprinse, când te trezeşti cu ele-n gând şi apoi le vizualizezi din nou rând pe rând.

185 Sometimes love is not enough.

186 I`ve never felt this way before. Everything that I do, reminds me of you.

187 Ich schrei in die nacht für dich, lass mich nicht im stich, spring nicht.Die lichter fangen dich nicht, sie betrügen dich, spring nicht.Erinner dich, an dich unde mich.Die welt da unten zählt nicht.Bitte spring nicht.

188 Stuck on you till the end of time, I`m too tired to fight your rhyme.Stuck on you till the end of time, you`ve got me paralyzed. http://www.youtube.com/watch?v=RkWZBwDzZFI

189 Asta-i firea. Doar nu credeai că în viaţă te înşeală doar privirea. Tu plângi, mie-mi vine să râd, e neplăcut şi te simt când mă-njuri în gând.:))

190 Fără texte, pretexte, te văd prea des. Nu m-auzi, oricum acum asculţi fără interes. Cel mai bine îţi vorbesc când nu eşti de faţă. N-am talentul tău de-a vorbi degeaba despre viaţă.

191 Ultimul meu cuvânt, pe cuvânt, e o directă: Rămâi tu cu tine, faceţi o pereche perfectă. Ştii ce-i frumos? Nici măcar nu ştiu dac-am vorbit serios.

192 Retardat speriat ce eşti... nu te-ai mai săturat să minţi?

193 Concluzionând... eşti doar un alt sclav, deci nu exişti!

194 They always say true love is all you need, but when true love is gone, can we go on? They say true love would never leave, but my true love is gone and I can't go on. http://www.youtube.com/watch?v=ffS25vm5rVQ

195 Give me the sunlight, give me your love, I cannot let you go.Give me your smiling, I give you my own.Let's make life a beautiful song; d. http://www.youtube.com/watch?v=AjuJyatDLUY

196 Poate că am greşit că am plecat, dar spune-mi tu acum, ce să fac? Mi-e dor de noi, mi-e dor să te ascult, mi-e dor de noi dar ştiu că te-am pierdut.

197 Căci nimeni nu poate să înţeleagă vreodată ce poate fata asta să-ţi facă. Îţi ia inima şi n-apuci să vezi că-i de cristal, că o şi face bucăţele, e fenomenal!

198 Mă pierd în întuneric, în jur totul e pustiu.Aş vrea să te iubesc, dar parcă nu mai ştiu...

199 Waiting for the end to come, wishing I had strength to stand.This is not what I had planned, it's out of my control. Flying at the speed of light, thoughts were spinning in my head.So many things were left unsaid, it's hard to let you go.

200 Waiting for the end to come, wishing I had strength to stand.

201 Am doar un scop acum, să te fac s-ajungi nebun, să fi nebun după mine. Cum am fost eu după tine;].

202 I`ve never loved somebody so much.

203 You can`t fly with broken wings, you can`t love with a broken heart;].

204 De ce nu aş putea să renunţ aşa, pur şi simplu?

205 You don`t deserve a point of view, if the only thing you see is you.

206 Pur şi simplu nu le pasă.

207 Se iartă, dar nu se uită lucrurile care dor.

208 Pur şi simplu nu îţi pasă.

209 Un ocean de lacrimi simt, ochii mei încet se sting. Un ocean de vise ai şters... Ai ales să fi ultimul vers.

210 Sunt captivă în lumea mea şi vreau să înţelegi că nu pot să mă las să te las să mă legi. Un ocean de vise am şters.Îmi pare rău că am ales să fiu ultimul vers. http://www.youtube.com/watch?v=XFeISKCXHE0

211 Un ocean de vise am şters.Îmi pare rău că am ales să fiu ultimul vers.

212 Am privit în urmă des cu ochii goi, m-am pierdut în fum, praf şi foi... Ca să uit de noi, ca să uit de noi.

213 Am privit în urmă des cu ochii goi, m-am pierdut în fum, praf şi foi... Ca să uit de noi, ca să uit de noi.Au fost zile-n care mă-necam apoi mă rugam să-ţi iei iubirea înapoi, ca să uit de noi, ca să uit de noi...http://www.youtube.com/watch?v=WvHKNtS-sM

214 Şi dacă aş putea să dau timpul înapoi, aş vrea să pot face ceva ca să uit de noi...

215 It's gettin' harder to ignore.

216 I wish I could be close to you and feel your every move.Never meant to feel this way, maybe you would come around one day.

217 Do you know what it's like when you're scared to see yourself? Do you know what it's like when you wish you were someone else? Do you know what it's like when you're not who you wanna be? Do you know what it's like to be your own worst enemy?

218 5 aprilie, am venit aici râzând dar o să plec plângând. Am venit păşind încet dar o să plec alergând.

219 Calcă-ţi orgoliul şi răspunde-mi la întrebare : Dacă te-aş călca şi eu pe inimă, ce zici, te doare? :>

220 Nothing compares to a quiet evening alone, just the one, two I was just counting on.That never happens.I guess I'm dreaming again.Let's be more than this;">. http://www.youtube.com/watch?v=ei8hPkyJ0bU

221 This ain't the night I thought it'd be.

222 She ain't si, apparently.

223 Love was when I loved you, one true time I hold to.In my life we'll always go on.

224 Viaţa n-a fost roz, dar aşa mi-o făcea el.

225 I`m the best damn thing that your eyes have ever seen.

226 I`m not the best damn thing that your eyes have ever seen anymore, right?

227 And then, forever :X.

228 They say you`ll know, when you really find the one...

229 If I had one wish you`d be with me forever.

230 I`ve never been happier.

231 Is my love your drug :>?

232 Life`s too short to waist time.

233 Don`t you worry, love is waiting on the other side... Every little thing`s gonna be alright.

234 Ei erau cuplul perfect!

235 What`s wrong with you /:)?!

236 They try to change me but they realize they can't.

237 I can`t be tamed!

238 Don`t change me.

239 Baby, pull me close! =P~

240 You love me for who I am.

241 I`ve been loosing every fight. My hope is feeling broken.

242 Just...close your eyes.

243 My whole life is a diaster :-j.

244 I can`t eat or sleep when you`re not with me, you`re the air I breath :x.

245 We`ve been dreaming, but who can deny? It's the best way of living between the truth and the lies.

246 Fear is withering the soul at the point of no return.

247 Hey you, I don`t like your girlfriend...I think you need a new one.Hey you, I could be your girlfriend.

248 E vineri seara... Sau dacă nu e vineri seara, prefă-te că e!:))

249 Am vrut să mă simt bine şi văd că am reuşit. Pune piesa pe repeat; x!

250 This was meant for me...

251 I know he`s gonna break my` heart...

252 I am what I am because you love me; x.

253 Îl chema Ady, nu mi-a plăcut, m-a lăsat rece, aşa că l-am lăsat baltă într-o baltă să se înece.

254 Yo nu ştiam că pot să te bag în panică...

255 Nu-i ca o stea, e chiar o stea... Te-ai prins?
256 Everything is fine without you :D.

257 They try to change me, but they realize they can`t.I can`t be tamed, you understand?

258 Indiferenţa mea doare? Păcat, pe mine indiferenţa ta m-a făcut mai tare.

259 Oare fără ea ai fi la fel? Oare fără ea te-ai simţii altfel? Căci dacă e departe, nu te mai simţi întreg. Spui:,, Pune-o într-o mie de fete, că tot pe ea o aleg! "

260 Deşi am trecut prin multe, suntem încă împreună! Căci nu poţi să cazi când ţi pe cineva de mână; x

261 Înger prin fapte, demon prin gânduri.

262 Acum îmi poţi citi pe buze, mă piş pe tine. Fără scuze, căci orice rău ce ţi se întâmplă, pe mine începe să mă amuze.

263 *** me I`m famous! :]] []

264 It`s not your fault.It was never your fault.

265 Even if I say,, It`ll be alright! ''... Still I hear you say, you want to end your life.

266 Gave you all I had and you tossed it in the trash...

267 I'd catch a grenade for ya, throw my hand on the blade for ya.I'd jump in front of a train for ya, you know I'd do anything for ya.I would go through all this pain, take a bullet straight through my brain.Yes,I would die for you, but you won't do the same.

268 I would go through all this pain, take a bullet straight through my brain.Yes I would die for you, baby, but you won't do the same.

269 Easy come, easy go...

270 ¿Donde irán? Las ilusiones.

271 Apar interesele şi nu îmi pasă pe cine calc în picioare, atât timp cât pe mine nu mă afectează şi nu mă mai doare!

278 Inalcanzable como estrella, tan distante.Un amor que es imposible, invisible como el aire.Eres tan inalcanzable...

279 That`s why dreams are made of.

280 Rulează-l pe fraier :-".

281 E pur şi simplu personal, e pentru tine!

282 Te siento tan distante y tan cerca a la vez, descifrando, tu silencio... Y entonces me imagino dentro de tu piel, pero pierdo, en el intento...

283 Y por mas que busco darte amor, nunca te fijas en mi.Si supieras que puedo morir por ti...

284 Partea proastă e că am investit prea multe sentimente şi acum stau şi mă uit la ele cum putrezesc şi devin regrete.

285 Şi când crezi că nimic nu-şi mai are rostul, apare cineva şi schimbă totul!

286 Different faces, the same lies :)

287 Trăieşte cât mai ai timp.Viaţa ta n-are repeat, asta ţi-o promit!

288 Mi-e dor de... nu contează...Orgoliul meu nu se mai pătează!

289 Ştiu că te-ai săturat să auzi mereu :,, Îmi pare rău, n-o să mai fac!,, Dar asta sunt, probabil aşa o să fiu şi peste ani...

290 Era vorba că într-o zi o să mă schimb şi o să mă maturizez, c-o să devin responsabilă şi că o sa încep să gândesc...

291 Nu-mi vine să cred cât timp a trecut, prin câte am trecut şi mai ales prin câte ai trecut de când m-ai cunoscut.

292 Aş vrea ca cineva să mă bage-n mormânt, Doamne dă-mi pământ!

293 Promite-mi că mă vei lăsa să îl mai văd, chiar dacă el nu o să mă vadă.

294 Mai dă-i o şansă, eu mi le-am risipit pe toate.Mai dă-i viaţă, speranţă şi mie să-mi dai moarte.Ia-mi zilele blestemate şi îngroapă-mi trupul adânc, nu mă lăsa să plâng şi dă-mi măcar 3 motive să râd.

295 Ieşi în faţă, căci la sfârşit e doar un cimintir şi multă ceaţă.

296 Pe căldura asta tu te faci că plouă...Îţi arde de prostii, că sigur nu ne arde nouă :)).

297 1, 2 mai departe nu mai ştiu...8, dacă-i loc pe pat, dacă nu mă îmbăt de tot.3, 4,5 până la 10 timpu' trece...toate coardele's pe sus, mai ai de scos :)

298 Regrete?! Eu nu am regrete...Dar tot ce urăsc cel mai mult la tine, e faptul că te iubesc...

299 Cause I want you to want me, like I want you right now... And I need you to need me like I need you right now.

300 Nu lupta pentru cineva care nu îţi dă motive să faci asta.

301 When you look into my eyes, tell me what you see... Do you feel my love for you, makes you happy, sets you free? :X

302 Ai iubit vreodată o persoană atât de mult,încât abia să poţi respira când sunteţi împreună? Ai sentimentul acela: cald,pufos, acei fluturi... Obişnuiai să îi ai, acum nu mai suporţi să îl vezi în faţa ochiilor.Dar tu chiar îl iubeşti aşa de mult?,, Da!,, Şi cum poţi scăpa de asta?,, Aici mă bagi pe un tărâm necunoscut.Nu ştiu şi nu cred că voi afla vreodată.El este gândul meu, singurul!

303 Am fost, poate un nimeni în faţa lor, au fost gânduri înecate în alcool...Ai fost, poate la fel ...Trăieşte cât mai ai timp, viaţa ta n-are repeat, asta ţi-o promit!

304 You never thought of anyone else, you just saw your pain...

305 Yesterday's gone, I gotta keep moving on.

306 Te mai aştept o zi sau poate două şi când vi, mă fac că plouă :D!

307 It's so hard to say goodbye...

308 What goes around, comes around... maybe.

309 She hit the floor :X! The whole club was lookin' at her =p~.

310 You say you gotta go, but I know you wanna stay :X!

311 So many plans, so many dreams...

312 Memories are always safe...

313 Cause I'm broken when I'm lonesome and I don't feel right when you're not with me...

314 I wanna hold you high, you steal my pain away.

315 Cause I'm broken when I'm open and I don't feel like I'm strong enough...Cause I'm broken when I'm lonesome and I don't feel right when you're gone away.

316 1, 2...Schimbăm foaia...una, două :X!

317 Pune-o mână în aer dacă înţelegi ce spun, rulează-l pe fraier... Bă eşti de nebun?! Pasează-l pe fraier, bă eşti nebun?!

318 I'm content with loneliness.

319 I am the one who takes you higher :x.

320 Eu gen, gen eu... Ştii?!:))

321 If you tell me that you need me, this is not enough.

322 Baby, you're so wrong;).

323 In my head I see you all over me :Xx!

324 Without you is hard to survive...

325 A lot a things I'll never say!

326 Do you know what it's like when you're scared to see yourself? Do you know what it's like when you wish you were someone else? Do you know what it's like when you're not who you wanna be? Do you know what it's like to be your own worst enemy?

327 Find the reason why you've been rejected. again.

328 I hate you now, so go away from me! You're gone so long! I can do better! I hate, hey you.I found myself again.That's why you're gone... I can do better!

329 When I'm alone I feel so much better and when I'm around you I don't feel.

330 I gotta be strong, be strong now. To many problems.

331 I can't control my feelings for you.

332 Iubire?! Ce ştii tu despre iubire? Că de fiecare dată când îţi ziceam că te iubesc te făceai că plouă.

333 I won't cry!

334 I don't really care what you think of me.

335 I thought it will be hard, but I'm ok

336 If I could say what I want to say, I'd say I wanna blow you away.Be with you every night.If I could say what I want to see, I want to see you go down, on the knee, marry me today.Guess I'm wishing my life away with these things I'll never say.

337 Nici nu-mi amintesc de când stau aici, de când tot aştept să mă ridici. Ce rost are timpu' dacă nu suntem noi? Pentru iubire-i nevoie de doi.

338 Să mor dacă ştiu ce-i în capu' tău şi să mor dacă vreau să aflu!

339 N-are sens să-ţi fie frică, nu durează mai mult de o clipă şi-o să treacă aşa cum trec toate.O să vină altă zi după noapte.

340 With me is all or nothing.

341 There's something about you,there's somenthing about her,there's something about us,that makes me just want to. So we can have fun, fun, fun, fun, fun 'cause two is better than one.

342 Înainte să plec, vreau să mai spun două cuvinte... Astea nu-s păreri de rău, lista mea te minte.Nu mă ţine minte, uită că am stat vreodată de vorbă. Aruncă pozele cu mine să nu-ţi fie dor bă!

343 Ce pot să zic?! Nu regret nimic, iar asta pentru că sunt ceea ce sunt!

344 Oamenii vin, rămân, pleacă şi nu-i poţi judeca...Dar când pleacă, pleacă cu-o bucată din inima ta.Îmi amintesc de atâtea, sincer chiar îmi e dor până şi de momentele mele ce credeam atunci că dor.

345 Primăvara începe cu tine, prima ploaie de vară nu ţine, prima dragoste nu, nu se uită niciodat'. Prima rază de soare când vine, încălzeşte iubirea din mine :x.Prima dragoste nu, nu se uită niciodat'!

346 Nu fă sex cu muzica!

347 Fă cumva şi mergi mai departe. Ştii că poţi, ştii că se poate.Să priveşti în spate n-are rost...Nu,nu,nu o să mai fie ce a fost.

348 Nu căuta adăpost de ploaie, chiar dacă doare. Într-adevăr, între două nu te plouă, dar lângă ea ar fi soare :X!

349 Strani amori che vanno e vengono nei pensieri che lě nascondono.Storie vere che ci appartengono ma si lasciano come noi.

350 Mi dispiace devo andare via ma sapevo che era una bugia, quanto tempo perso dietro a lui che promette e pai non cambia mai

351 Pe mine mă încălzeau nuanţele privirii tale.Era totul aşa frumos, nu voiam să se termine. Fiecare minut mă făcea să mă simt mai bine!

352 Sufletul plânge când inima rămâne sOlo :))!

353 Retardat speriat ce eşti, nu te-ai mai săturat să minţi?

354 I don't wanna do the same mistakes again, again and again.

355 Here we go, come with me.There's a world out there that we should see! Take my hand, close your eyes, with you right here I'm a rocketeer :X!

356 Aşa că fă ce trebuie' să faci, nu mai fi naivă.Din inima lui nu ai plecat, habar nu ai că eşti captivă.

357 All I know is you came to me when I was at my lowest.

358 All I know is you came to me when I was at my lowest.You picked me up, breathing life in me, I owe my life to you.

359 I don't think you realise what you mean to me, not the slighest clue cause me and you were like a crew.

360 You saved my life, now maybe it's my turn to save yours.

361 You saved my life, now maybe it's my turn to save yours.But I can never repay you, what you did for me is way more, but I ain't giving up faith and you ain't giving up on me.

360 It literally feels like a lifetime ago, but I still remember the *** like it was just yesterday though.

361 If you really want more, scream it out louder! Get it on the floor, bring out the fire and light it up, take it up higher. Gonna push it to the limit, give it more :X!

362 Lady, stai chill.Ei vor ceva serios.Le-ai dat tot ce le-a trebuit şi i-ai întors pe dos.

| Marina_Adelina_2000 explică (pentru RebecCa11):

Multumesc! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes Sunt geniale smug ^_^

1 răspuns: