| FataTPUpunctRo a întrebat:

Buna TPUlove struck pentru cei care joaca club penguin... Cum devin membru crying? Am facut toate misiunileat wits' end dar tot nu sunt membru. Am vazut ca daca vrei sa devii membru trebuie sa platesti. Dar 99% sunt membri crying Cred ca exista altceva ca sa devin membru love struck please ajutorcrying

>FonDoI8-laughing

Răspuns Câştigător
| icegirl96 a răspuns:

Buna...si eu intru pe club penguin dar sincera sa fiu... m-am cam plictisit ca nu poti face aproape nimica fara a fi membru.Eu mi-am luat membership generator si merge sa intru unde doar cei care sunt membri pot intra, dar nu merge sa cumperi haine sau ceva pentru casasad
Sper ca te-am ajutat un pic!winkinghee hee

44 răspunsuri:
| robertino113 a răspuns (pentru Maria46854213):

Ce misiuni unde le pot face

| robertino113 a răspuns (pentru irinalili):

Zicemi site pe skype unde este lia. ianovici

| robertino113 a răspuns (pentru Madalina_Marina_1996):

Te rog poti sa ma faci si pe mine dar poti casa faci fara plata uite contul nume andrei952
si parola andreea

| Legomuvi a răspuns:

Plizz am 9ani si nu am fost nb niciodata plizz facetima mb contul e:id Legomuvi si pw e ardeal

| Misterrrioasa a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa-o cat mai repede

| Mariuca4562 a răspuns (pentru Deea157):

Nu prea inteleg. unde dau sa vad codul primit?

| AndreeaCB20288 a răspuns:

Exista coduri prin care poti primi gratis haine de membru si lucr.
-aici vezi cum sa faci-https://www.youtube.com/watch?v=LrD9Z8IIzyc
-aici vezi coduri-http://www.clubpenguininsiders.com/codes/

| Alexandru_Dobrean_1984 a răspuns:

Nume:Marian734
parola:gorila3d
funda?

| XxJustMeXx18 a răspuns:

Pe club penguin trebuie sa platesti ca sa devii membru. Dar din fericire exista hack-uri sau coduri. Pentru a evite orice eveniment neplacut ( banatul contului din cauza hack-ului) iti recomand sa te joci cpps.me. Acolo esti membru gratis! Iti pui coduri in chat exemplu (! ai 220) iti voi da un link de coduri pentru cpps.me http://cpitems.com/ Sper ca te-am ajutat

| XxJustMeXx18 a răspuns (pentru Alexandru_Dobrean_1984):

Alexandu_Dobrean_1984 Imi zici te rog id tau de mess ca vreau sa iti spun ceva. Te rog mult!

| XxJustMeXx18 a răspuns (pentru Alexandru_Dobrean_1984):

Alexandu_Dobrean_1984 Imi zici te rog numele tau de messenger ca vreau sa iti spun ceva. Te rog mult!

| Frumosu_Roman_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fami si mie uite ma numesc roman frumos si parola floricica.

| OxYs a răspuns:

Ba eu ma pis pe club penguin deoarece am platit 30 de euro si nu m-a facut membru imi zicea ca nu este valabil dar este valabil cardul pana in 2030

| LovebloveIoNeLaCrysyyGoodMynameisBellDoorBayy a răspuns (pentru DirtyCow):

Buna ma faci si pe mine membra pentru tot deauna pe club penguin?
Nume : AdriOzi
Parola : Ozarchevici
plzzz