| pwp a întrebat:

Buna Tpuuu:*Ce mai faceti?
Unde va petreceti sarbatorile?happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe lângă casă!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Sarbatorile de Craciun, sunt un prilej de a fi impreuna cu familia si de a recupera, perioadele in care n-ai prea avut timp sa te dedici celor dragi.
Revelionul, de regula, este ocazia perfecta de a fi, unde-ti place, pentru a primi Noul An.
Eu, voi fi acasa si voi crea o atmosfera in care, toata familia sa se simta bine si sa se bucure de magia sarbatorilor.
Un gand bun si pentru tine, multa sanatate si Sarbatori fericite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici.

| NYK4u a răspuns:

La mare laughing)

| stefania94 a răspuns:

Acasă cu familia :*

| Georgiana_Georgy_1997 a răspuns:

Acasa...