| Zâmbărici a întrebat:

Heyyy!~! Ce mai faceti? Unde petreceti sarbatorile? byee

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey!love struck
Eu vreau sa ies afara si nu stiu cu cinelaughing Si dau telefoane peste telefoane cu speranta ca poate gasesc pe cineva care sa vrea sa iasa afaralaughing
Prima zi de Craciun ma duc cu parintii la nasilove struck A doua zi ma duc la o petrecere organizata de o prietenabig grin Si a 3 zi nu stiu sigur happy
Revelionu il fac acasa pentru ca o sa am musafiri big grin Am invitat cativa prieteni la minelove struck

9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Eu una acasa.in familie.

| Hmmmm a răspuns:

Buna! craciunul o sa il petrec in familie ca in fiecare an, iar revelionul cu prietenii.

iti urez sarbatori fericite si un an nou cat mai bun!kiss

| Marii a răspuns:

Craciunul il fac acasa, iar de revelion cu prietenele. happy

| juniper a răspuns:

Acasa cu familia, nimic nu e mai frumos decat un Craciun in familie.

| Zâmbărici explică:

Eu Craciunu cu familia; x iar revu il fac cu prietenii, colegii :XNe strangem toti la un chef :X:X:X

| Gabry a răspuns:

Salut! Sarbatorile le voi petrece acasa cu familia!
Sarbatori fericite!happy

| LaMisto a răspuns:

In ziua de craciun o sa stau un pic cu familia pentru ca dupa aia nu ma mai vad vreo 3 zile pe acasalaughing)... apoi de revelion plec in alt oras(atena) probabil ca o sa stau vreo 5 zile si pe acolo. tu?

| Alina_5575 a răspuns:

Eu in familie, dar inca nu stiu sigur poate de revelion voi merge la o fosta colega din generala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Supraviețuiesc.
Sweet home sweet!
Pa, pa.