| Bosutarionelconstantin a întrebat:

Buna tuturor ajutati-ma cu cs global ofensive explicati-mi cum intru pe un server sa joc ca dau sa joc si ami zica cava de unsecure plizz ofer funda

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Fa-i update si la joc si apoi intra in el doar in felul urmator
Click dreapta pe iconita de la ceas ( dreapta jos ) -> Counter-Strike: Global Offensive.

Succes tongue

2 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

CS GO se joaca doar pe servere VAC ( securizate ). Ca sa il joci iti trebuie Cont Steam + Jocul original ( 11 E )

Nu stiu daca sunt servere NON VAC ( VALVE-ANTI-CHEAT )

Succes big grin

| Bosutarionelconstantin explică (pentru RoBoT93):

Pai am cont steam ami apare numele an cs go jocul al am cumparat

| RoBoT93 a răspuns (pentru Bosutarionelconstantin):

Fa-i update si la joc si apoi intra in el doar in felul urmator
Click dreapta pe iconita de la ceas ( dreapta jos ) -> Counter-Strike: Global Offensive.

Succes tongue