| αℓєχυтzα a întrebat:

Buna tuturor am un caiet de muzica si imi place mult materia si vreau sa stiu cum il decorez in interior. fundita

2 răspunsuri:
| deniedaccess a răspuns:

Buna!
pai poti sa iti lipesti niste autocolante sunt unee pe net foate originale poate iti alegi unele in tema cu materia, muzica cum ar fi note muzicale sau o chitara de exemplu dar daca nu vrei sa te complici cu internetul poti sa faci tu ceva manual, sa pictezi sau sa desenezi ceva
FUNDA?happy

| deniedaccess a răspuns:

Buna!
pai poti sa pui niste autocolante foarte interesante,le gasesti pe net,in tema cu materia, cu muzica, cum ar fi niste note muzicale sau o chitara de exemplu sau la fel de bine poti sa pictezi ceva tu daca ai talent sau sa desenezi ceva
sper ca ti'am dat ideei
Funda?happy