| Bianca_3321 a întrebat:

Vreau sa creez ceva anume unui jurnal.Sa desenez rochii, sa scriu cantece etc. Iar acest caiet as vrea sa il decorez dar nu stiu cu ce.Imi dati idei?

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pune-i o coperta rozzz. :-x. pe care se poate scrie. lipeste stikere misto pune sclipici si scrie daca vrei ceva pe coperta un citat sau ceva de genul asta. happy

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Poti pune diverse bucati de material(blug, bumbac roz, rosu culri care iti plac)si peste sa scrii cea cu sclipici sau cu un marker... poti lipi fluturasi sau diverse chesti decupate de prin reviste

| AnonimusGirl a răspuns:

Eu am un jurnal de cand eram f mica si il folosesc acum (la 14 ani). coperta lui e imbracata in blug cu sclipici are niste capse pe sus si pe jos, foile sunt roz dar cel mai rau e ca in mijloc are o poza cu barbierolling on the floor deci ar fi misto sai pui blug si niste capse dinalea colorate care se pun in pereti smug