| NoemyNoemi a întrebat:

As vvrea sa imi decorez un caiet si nu am idei, imi dati voi?

Răspuns Câştigător
| GeooFenomenala a răspuns:

Poti lipi abtipilduri ciudatewinking ii poti pune e prietenii tai sa deseneze personaje haioase inventate punandu-le nume amuzantewinking :* success! big grin

2 răspunsuri:
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Ar mai fii o idee sa decupezi litere din reviste si sa le lipesti in asa fel incat sa formeze un cuvant sau un citat

| DeKoniec a răspuns:

Poti desena ceva pe el, caracteristic caracterului tau, sau poti incerca cu niste actipilduri. succes!