| Andreea2475 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva...[bineinteles daca puteti], eu, am timeline de cateva luni si as vrea sa-l scot...cred ca ar fi mai bine fara, am cautat prin setari, si nu prea gasesc nimic care ar putea sa ma ajutestraight face. Stiti cumva cum as putea sa-l scot?batting eyelashesbig grin Funda. happy

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu poţi să'l scoti ...cam într'o lună, două oricum o să fie obligatoriu timeline'ul pentru toti utilizatorii happy

| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa/edita de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/