| L a întrebat:

Buna tuturorhappy. As vrea sa stiu si eu daca pot sa dezactivez o optiune la cartela Vodafone.adica eu acum am optiune de 800 min si 800 msj si as vrea sa o dezactivez si sa bag o alta optiune `Pot sa fac asta si daca da cum? Dau funditabig grin`

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

happy *147#-> Extraoptiuni->apesi tasta 8. la contul meu->1. optiuni active-> apoi apesi tasta 1. iti apare aia cu optiunea iti ofera. bla bla si apesi 1.la dezactiveaza, fundita?

5 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Poti dar iti ia imi pare 7 euro suni la 404 sau 414 si asculti ce spune aia toate ofertele

| plasticstyle a răspuns:

happy *147#-> Extraoptiuni->apesi tasta 8. la contul meu->1. optiuni active-> apoi apesi tasta 1. iti apare aia cu optiunea iti ofera. bla bla si apesi 1.la dezactiveaza, fundita?

| plasticstyle a răspuns:

Multum'>big grin

| xuanbou a răspuns:

Du-te la tipul/a de la vdf si te va indruma el. apropo ne combinam la o cartela?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la un magzin cosmote si iti alegi ce optiune vrei acolo te vor ajuta angajati sa o bagi pe cea dorita