| Here4u a întrebat:

Bună tuturor! Ce știți despre programul Keylogger?
Ce se face cu el?
Dau fundiță. Mulțumesc anticipat!
O zi bună!

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Keylogger înregistrează în secret ce se întâmplă cu tastatura.

Controleaza ce se întâmplă pe computerul tau când nu esti lângă el. Versiunea de test are o limitare a fişierului de log la 1 KByte.
happy Succes!

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Keyloggers are programs that hide in the background and record a user's every keystroke, mouse click, and screen image

Read more: Spyrix Free Keylogger - CNET Download.com http://download.cnet.com/......08733.html

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Îţi spioneză calculatorul, dar te spionezi singură, tot ce ai făcut tu pe pc.