| Stephh a întrebat:

Un serial bun cu vampiri, nu foarte înfricoşător, vă rog, ştiţi? :3
Nu TVD. Mulţumesc anticipat happy Fundiţă.

Răspuns Câştigător
| svartirhimnar a răspuns:

Tu ceri seriale înafară de TVD, ăştia îţi zic tot acelaşi lucru laughing Lol
Încearcă True Blood. E genial.

8 răspunsuri:
| UnRomanOarecarare a răspuns:

Vampire Daires

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood.

| Robieski a răspuns:

Ultimul vampir, Saya

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Incearca Bona mea e un vampir :]

| MiSSyoUNow a răspuns:

Bona mea e un vampir, sau poti gasi anime-uri cu vampiri "Vampires city" "the lord of the vampire". Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| KhaleesiD a răspuns:

Stiu unul dar nu este film, este un desene anime dar este foarte foarte fain. Se numeste Vampire Knight. Eu l-am vazut de vreo 2-3 ori si cu siguranta o sa ma mai uit. Sper sa-ti placa. happy