| Felix2009 a întrebat:

Buna tuturor!
Cum fac sa-mi sterg contul pe Skype?
Am incercat dar nu am reusit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skype:

Momentan, a sterge contul de Skype in mod direct nu este posibil. Singura modalitate este sa trimiteti un mail la contactus@skype.net si sa cereti sa va fie anulat contul. Atentie, caci este nevoie sa furnizati urmatoarele: mailul de pe care s-a facut inregistrarea, data cand ati creat contul si tara din care ati creat contul.
http://cumsafacem.com/......cializare/

| FloryA98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cumva daca intr-adevar merge?

| FloryA98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai reusit pana la urma?

13 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Intra aici http://www.accountkiller.com/en/
si da click pe -> Delete Skype Account -> urmeaza pasii

| Felix2009 explică (pentru Liiiax99):

Am incercat, dar zice ca sa vb cu un reprezentant Skype. Unde il gasesc?

| Liiiax99 a răspuns (pentru Felix2009):

Incearca sa intrii pe contul de skype. poate atunci merge... nu stiu ca eu am gasit site-ul de la un amic.

| Sartan a răspuns (pentru Felix2009):

Intra pe justdelete.me
fara coduri, fara parole..doar selectezi ce cont vrei sa stergi..skype,yahoo..etc,etc

| marinelpop a răspuns (pentru Sartan):

Am reușit și eu. mulțumesc

| TheTelemea a răspuns:

N-ai nevoie sa-l stergi... mai bine sterge pe toata lumea si nu-l mai folosi, nu e mai usor?

| Capriciosa a răspuns:

Nu poti sa stergi contul de Skype. sad

Alte răspunsuri
| FloryA98 a răspuns:

Felix...ai reusit sa-l stergi pana la urma prin acel mail trimis la adresa contactus@skype.net?

| Sartan a răspuns:

BA SE POATE sterge extrem de simplu.
intra pe justdelete.me
va apare o lista din care alegi ce vrei sa stergi/skype..yahoo..etc
dai click si urmezi 3 pasi simpli...eu acum 5min am sters cont skypewinking