| mona01 a întrebat:

Ieri am achizitionat o sticluta de 30 ml de castelani, rosu si nu stiu cum se foloseste. Vreau sa-mi fac suvite cu ea si as dori sa-mi spuneti cum sa fac sa nu patez ceva, de ce am nevoie pentru asta si pe ce nuanta de par se vede mai bine si dureaza (dupa cate spalari se duce). Parul meu este blond/saten. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Urmeaza instructiunile de pe flacon, ai nevoie de o periuta de dinti pentru a vopsii numai cate o shuvita de par, plus ca ai nevoie de un ceolofan pentru umeri sa nu pice vopseaua pe tine...succeswinking

| Raluuuca89 a răspuns:

Iti pui manusi in maini...acoperi chiuveta cu o punga te pui deasupra ei si fie torni cate putin in mana si dai pe par, fie inmoi vata in ea si dai pe parbig grin.

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Ia-ti o bucata de tifon, vata iti lasa scame, si cu periuta nu merge ca nu sta lichidu pe ea, dureaza ceva das vezi ca iti usuca parul