| Corina_7356 a întrebat:

imi place ff mult sa scriu la tastatura, dati-mi un "joc" daca stiti vre unul in care pot sa scriu sau sa-mi dati ceva sa scriu in afara de poezii! multumesc anticipat, dau funda!

3 răspunsuri:
| purplestar14 a răspuns:

Http://jocuri.ume.ro/joc/862/Scris.html poftim!;)Trebuie sa apesi pe tastatura litera care iti apare.;)Sper ca te-am ajutat.

| Narcis2007 a răspuns:

Ia o carte si transcrie-o...

| jmek4you a răspuns:

De ce nu iti faci un blog daca iti place sa tastezi, trebuie sa ai si timp liber pentru asta. Intra pe www.blogspot.com si fa-ti.