| Macriii a întrebat:

Va rog imi dati o idee sunt un fel de poeta si imi place sa scriu poezii si nu mai am idei despre ce sa scriu...HELP!

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Si mie imi place sa scriu... aproape toate pe care le am sunt de dragoste sau despartire, ura pentru o colega animalul meu viata mea de cand eram mica

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un poet fara inspiratie se numeste Nikita(cea cu ceafa de porc). Nu e mare diferenta de la M pana la N.

| madalina188w a răspuns:

Bravo tie, frumusico...de dragoste despartire despre sufletul frant, iarna vara primavara toamna despre oameni din jurul tau, de ura, de trandrafiri, lalele in special astea mai frumoase, despre isus, despre credinta, despre iubiri secrete iubiri interzise ...despre intrajutorare

| Ioananmt a răspuns:

Ceva de dragoste si mie imi place sa scriu si am inceput o poezie incearca sa o termini tu e 1 strofa
daca timpul ne desparte
si nu ne putem vedea
iti urez succes la toate
siti soptesc ca TE IUBESC