| BellaAndreea a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se fac printurile alea de poze din videoclipuri sau de pe facebook(cand ai o pagina si vrei sa faci print sa vada toata lumea cate like-uri ai )? Funditaaaa maree! Plzzzzzz! Funditaaa mare de toot!

6 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Iti spun eu dar imi dai funda! intrii pe pagina la care vrei sa o printezi si apesi butonul print screen. Apoi deschizi paint si dai ctr V. salvezi imaginea si gata print screenul.incearca

| Predator30 a răspuns:

Pai faci print la pagina de la taste este undeva printscris ma gandesc ca sti si dupa de duci in word si dai paste ...Si o sa iti apara pagina...

| BellaAndreea explică (pentru Predator30):

Si veau sa te mai intreb: Dar la videoclipuri cum faci pentru print? Tot asa presupun, nu? Multumesc!

| Predator30 a răspuns (pentru BellaAndreea):

Da.

| BellaAndreea explică (pentru Predator30):

Ok...Dar este pe tasta butonul Print Scrn SysRq, eu apas pe ea, dar nu se intampla nimic.

| Predator30 a răspuns (pentru BellaAndreea):

Pai da si dupa ce ai apasat pe print screen nu rebuie sa se intample nimic logic, iar dupa ce ai apasat de duci in word si dai paste si ai sa vezi ca merge ..Succes!