| Sănduțța a întrebat:

Mi-am uitat parola de odnoklassniki.ru,cum as putea sa o aflu? Am incercat si sa imi transmita pe email, dar nu merge... Exista alte modalitati?

Răspuns Câştigător
| Basarabeanca a răspuns:

Poti incerca cu intrebarea secreta, sau numarul de pe care e creata pagina

| Sănduțța explică (pentru Basarabeanca):

Dar cum?
big grinbig grin

| Basarabeanca a răspuns (pentru Sănduțța):

Pai dai click pe ''Забыли пароль или логин?'', scrii loginu si codul, si acolo iti apare intrebarea

| Sănduțța explică (pentru Basarabeanca):

Pai aici imi apare asa :Восстановление пароля
Восстановить пароль не получится, поскольку вы не указали необходимые данные в профиле.