| pumpkinky a întrebat:

Buna tuturor, sper ca am pus intrebarea la cateogoria care trebuie
Uitati care e treabaȘ vreau sa plec cu masina mea in Anglia in Leeds weekendul acesta, e asa o mini vacanta neplanificata, direct acum de exemplu vreau sa ma urc in masina sa plec, ce trebuie sa stiu? ce as intampina pe drum? la bac cum sunt cu biletele? trebuie sa am rezervat dinainte bilet ca sa pot trece cu bacul? multumesc
Va rog raspunsuri cat mai serioase!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa intampini pe drum decat autostrazi multe si lungi?

bacul? se numeste feribot si da, sunt destule site uri unde poti sa rezervi sau poti sa treci prin eurotunel unde iti poti rezerva si acolo