| ことみ a întrebat:

Buna tuturor!
Stie cineva de ce nu pot dowloada videoclipuri de pe youtube?
Am incercat cu multe programe si multe convert-uri si mi s-au descarcat in calculator dar nu vor sa se porneasca...Am incercat sa le deschid cu Winnap, Windows Media Playar, dar nu au mers...
Dau findita si voturi la toata lumea!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Incearca sa deschizi videoclipurile descarcate cu GOM playerul sau cu VLC media playerul.

2 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Si eu am aceeasi dilema straight face Am incercat cu zeci de programe, dar vad ca nimic
Incearca cu Windows Recorder. Ala ar fi singurul program cu care mergewinking

| anonim228 a răspuns:

Iti trebuie youtube downloader. qrogramu asta poti descarca.