| maite13 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un telefon LG ku990i (l-am comandat de pe okazii, nu era nou)...i s-a descarcat bateria si s-a inchis iar acum cand l-am bagat la incarcat si am incercat sa il deschid nu mai merge adica doar se aprinde putin ecranul(2-3 secunde) si scrie www.lgmobile.com.
De ce face asa si ce as putea sa fac ca sa porneasca?
FUNDA plus VOTURI

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Cat l-ai lasat la incacat? lasa-l 1 ora si inceaca sa-l aprinzi

| maite13 explică (pentru Lvrkiosif):

El se aprinde si se stinge singur...ce trebuie sa fac?

| Lvrkiosif a răspuns:

Se poreste fara butonul de pornie? ....scoate bateria, vezi sa nu fie apasat butonul de aprindere...

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

E softat telefonul
trebuie sa ii faci softu din noi daca vrei te pot ajuta add myhaytza_01winking