| dragos15 a întrebat:

Ce programe am nevoie in PC pentru a downloada videoclipuri? Am gasit si am incercat multe programe de downloadat clipuri de pe youtube si am descarcat videocipuri dar nu le pot viziona in Winamp sau Media Playerr.Adica e doar audio nu vizionarea clipului, apare ca o imagine neagra pe toata durata clipului. O fi ceva in neregula cu pc-ul meu?

6 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

Incarca cu BS player, e cel mai bun eu am avut bs player free si era buna acum am Bs playar pro si nici unu nu m-a dezamagitbig grin

| FucktheSystem a răspuns:

Pai ai cautat pe google "Youtube video download online free" si ai gasit nsite site-uri in care trebuia sa bagi link-ul si te punea sa alegi ce format vroiai si dupa downloadai?
Daca da inseamna ca ai ales formatul gresit si trebuia sa alegi mp4.
Daca nu incearca asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naiba, nu-i ceva cu PC`u tau, ai vorba de programele cu care downl. si de programele cu ce vezi filmele
Downloadeaza cu ANT.com sau cu YouTube downloader, sper ca o sa mearga.

| Optiqual a răspuns:

Foloseste Firefox ca browser si instaleaza addon-ul Download Helper, cu care poti descarca de pe aproape orice site, orice continut big grin
De altfel, mai poti folosi: downloaderGUI, youtube downloader, sau diferite site-uri pentru descarcat de pe alte site-uri gen youtube, trilulilu, etc, dand un search pe google cu "youtube download online", si o sa gasesti destule site-uri...
E posibil sa fie si de la PCul tau, sau de la codecurile video... poate nu sunt bune happy Sau eventual, daca stii ca ai codecurile bune, si alte video-uri iti merg, incearca sa le convertesti dupa ce le descarci de pe site-uri, cu Total Video Converter, sau alte programe similare happy

| Optiqual a răspuns:

Sau schimba playerul...eu folosesc BSPlayer Free big grin sau VLC Player

| dragos15 explică:

Merci