| cuticaadrian2 a întrebat:

Buna tuturor
voi ce parere aveti dspre broaste testoasa.voi ce parere aveti?
Fiecare sa-si scrie parerea.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt animalute dragute care traiesc mult, e placut sa le privesti dar pentru a avea ca pet(animal de casa) nu prea sunt recomandate fiindca sunt purtatoare de salmonela.Asa am citit.

| BiuL a răspuns:

Sora mea are una, ce sa zic, daca te plicti e buna sa te joci cu ea cateva minute, dar in rest nu face mare lucru, totusi sa stii ca nu sunt asa proaste cum par, daca te vad fug spre tine, se agita, le dai mancare o iau si o ascund, insa nu sunt asa entertaining, si daca nu le schimbi apa suficient de des ajunge sa miroasa urat.

| enax a răspuns:

Sunt cam urate dar imi plac