| liongirl a întrebat:

Bună tuturor!happy
Vreau să vă întreb dacă se mai ţin Zilele Brezoiului pe data de 30 august. O cunoştinţă care locuieşte acolo mi-a spus că nu se mai ţin pentru simplul fapt că primăria nu mai are fonduri.crying
Anul trecut când am mers a fost Parada Motocicliştilor şi concert cu trupa mea favorită Stone Haze, dar dacă anul acesta primăria nu mai are bani, înseamnă că nu se va mai face nimic?:-s
Sincer, cei care ştiţi ceva, lămuriţi-mă că vreau să aflu ce se întâmplă! Ofer fundiţă!happy
Bye!kiss

Răspuns Câştigător
| BlondyBlue a răspuns:

Nu se tin happy

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

O alta intrebare tampita...de unde naiba sa stiu eu daca se tin sau nu zilele acelui oras, din moment ce sunt din cealalta parte a tarii!

| liongirl explică:

@frvtel : Bei, eu i-am întrebat pe cei care ştiu, nu pe toţi cei care se bagă în seamă doar ca să aibă de lucru, ok?happy
Dacă nu ştii, stai dracu în banca ta!oh go on
Şi tâmpit eşti tu cu întrebările tele cu tot!
Bye!kiss