| anonim_4396 a întrebat:

Hei! In seara asta este un concert, nu chiar cu trupa mea favorita dar totusi, cum ar trebui sa ma imbrac?

2 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Niste pantaloni scurti, ca afara e cald, un tricou sandale si niste bani la tinewinking

| Parisblue a răspuns:

Pai depinde. daca e o trupa rock niste jeansi largi, un tricou cu un imprimeu haios si niste tenisi, daca se canta muzica pop, dance poti purta o rochita, sau niste pant scurti gen: http://www.fashionup.ro/pantaloni-scurti-gri-oviesse.html cu un tricou la fel, o vesta si niste tenisi.