| madyxo a întrebat:

Buna!

Un trade-hack de metin2.RO nu aveti?

Va rog, Funda:*!

17 răspunsuri:
| AndrusKanu a răspuns:

N-avem, îţi trebuie urgent? Aş putea face rost, dar sincer, nu te-aş servi nici dacă m-ai ruga frumos.

| Rey578_2559 a răspuns:

Am eu Trade-Hack...il dau pe cont metin2ro Draco de lvl30+ nu trebe sa fie cu cine stie ce iteme decat cativa yangwinking adaugati messu: rey_578@yahoo.com si vb acolowinking

| sped999 a răspuns:

Hack pentru won vinzi iteme la magazinu de armuri si iti da in schimb won in loc de yang doar la magazinu de armuri merge cu armuri de 70 +5 5 armuri vandute =1wonhttp://www.fileshare.ro/49829172553.2
Deschidesti jocul mt2 logativa dupa dati run administrator pe instal exe pentru a trece de game guard

| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| cocolino01 a răspuns:

Uite aici ceva ce te-ar putea ajuta!
http://cadourimetin2.yolasite.com/
Nu da mare lucru, dar e binevenit si atat :)

| Secerica a răspuns:

Am gasit o variante de bagat Md ( monede dragon gratis ) in metin2RO

Functionabil dupa mentenanta de 19.11. 2014

www.monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

Partea nasoala e ca poti baga doar 1500 Md pe zi. Funda plz?

| fantaxro a răspuns:

Salut baieti.In sfarsit, am dat de un yang hack pentru metin2 si poate fi folosit pe :D publice si pe privat.
L-am testat si pe ro, merge prea ok :X.Adresa de la site de unde poate fi descarcat http://metin2hack2013.blogspot.com
Se poate vedea atat si video:X cu programul;;).Eu l-am testat si e foarte OK :x e un nou hack aparut in 2013...

| Ilumminattul a răspuns:

Uite aici un trade hack nou su toate actualizarile la zi, merge 100%.

http://fastupload.ro/70c81c53a141b25060e2bdb789a81a36.html

| blizzardfresh a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e31734532

FishBot,FarmBot,TradeHack[doar private], LureHack, TeleportHack[doar private], SpamBot, SwitchBot.

| Nelutu_Nelu_1999 a răspuns:

Va rog si eu caut trade hack poate ma ajuta cineva?

| Louis2002 a răspuns:

Buna

| Louis2002 a răspuns:

Dati-mi si mie un trade hack pe metin2ro dati-mi invitatie prieteni pe mess: ali. 79ali dati-mi cat mai repede aia care au trade hack, multumesc!