| YumiSukinanda a întrebat:

URGENT URGENT URGENT! la lwindows live movie maker, la un program de editat si facut videouri de pe calculator, daca sa zicem cca am facut un intr-o si dupa aceea un videoclip...am pus o muzica si a aparut la toate, am dat eliminare la inceputul videoclipului cu webul iar apoi s-a sters muzica la toate..nu stiu cu msa fac doar acolo sa se stearga melodia si dincolo sa ramana. Funda!

2 răspunsuri:
| GarofitaParfumata a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa incerci sa mai bagi o data melodia, sau in caz ca nu merge sa gasesti un alt program de editare. (nu stiu nici unul)

| fcatalin01 a răspuns:

Pai uite ce trebuie sa faci cauta pe internet un program cu care sa faci meloda mai scurta ca s iti incapa acolo cat trebuie si sa nu lungeasca. in caz ca nu sti cum poate iti raspund alta varianta mai tarziu