| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Buna useri de pe TPU! wave Ce mai faceti inaceasta dimineata mohorata straight face? Eu mai vreau sa dorm ( : |... Dar trebuie sa ma duc la meditatiile de mate straight face crying

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Pe mine m-a trezit scumpetea mea de javra cu noaptea-n cap (la ora 10:00) iti poti imagina asa ceva?

6 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Esti a8a? Daca da stiu cum e yawn, trebuie' sa dai examenu' ..blah,blah, meditatii peste meditatii... :-

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Mor de somn crying(

Dar teme waiting.
Muulte, nene.

| NesquikDuoSpecial explică:

Cred ca o sa adorm de-adevaratelea yawn

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Si eu vreau sa mai dorm! Dar am teme!
:cry: straight face

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Patricia13BlackCat):

Stiu cum e crying Dar ce sa facem? Profii sunt niste oameni tare ciudati; DE CE SA NE DEA TEME IN WEEKEND? chatterbox

| Marius1553 a răspuns:

Stiu cum e naspa la SCOALA asta afurisita...