| aniriiiiii a întrebat:

Ce faceti cand nu puteti sa dormiti? Eu am o idee dinasta preconceputa, cand trebuie sa inceapa scoala nu pot sa dorm si nu stiu km sa mi`o scot din cap, ca de asta nu pot sa dorm happy crying si sunt foarte obosita dimineata la scoala

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu în general nu sunt o mare fană a somnului!
Ce fac? Altele!
Pa, pa.

| smile a răspuns:

Hello!
-Incearca cu un pahar de lapte cald si un biscuit sau lapte cald cu putina miere. Putin praf de scortisoara nu face rau, scortisoara avand usoare proprietati sedative.
-Inainte sa dormi nu te intinde in pat ingrijorata ca nu vei putea adormi.Ridica-te iesi din dormitor si citete o carte, uita-te la televizor.Sa nu citesti sau sa nu privesti ceva prea excitant nervos, deoarece vei deveni preocupata, iar mintea ta va fi chiar mai treaza.

| kire a răspuns:

Ascult muzica si in 5 minutele m-a luat somu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa alt ceva sa uiti de ea si seara gandeste-te la altceva si o sa scapi.Succes