| Wihaela a întrebat:

Buna utilizatori TPU! sarbatori fericite! sarbatoarea craciunului si revelionul sa va aduca tot ce va doriti :*!

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Multumesc @XxBiBixX

De Sfintele Sarbatori iti doresc sa ai parte de tot ce ai si mai vrei, de tot ce nu ai si iti doresti, de tot ce iti lipseste si nu stii! Primeste lumina in adancul sufletului tau si lasa bucuria sa iasa la suprafata!

Craciun fericit!

Codruta

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Multumesc!happy
la fel si tie love struck

| mmary a răspuns:

Ms:* si tie la fel:*:*:* mos craciun si anul nou sa iti aduca tot ce iti doresti!:*

| Wihaela explică:

Ma scuzati, dar eu v-am urat acestea si nu pot sa va dau fundita! imi pare rau!

| illegal07 a răspuns:

Mersi la felwinking

| ECUCI a răspuns:

Multumim la fel happy