| Aerianul007 a întrebat:

Va rog AJUTATI-MA! Stiti ca odata cu lansarea primului film Transformers, Hasbro a creat niste figurine de colectie gen "movie replicas" care se transformau din robot in "mobil". Erau puse la vanzare pe siteul Hasbro si costau in jur de 30 de dolari una. Va rog dati-mi un link prin care le pot cumpara sau spuneti-mi daca nu se mai vand.

2 răspunsuri:
| Mana_Ana_1997 a răspuns:

Poti gasi figurine transformers pe http://www.micicapricii.ro/......ansformers
Livreaza in toata tara iar daca ai o comanda de peste 200Ron transportul este gratuit!

| drifterwolf a răspuns:

Nu se mai vand