| madalicious a întrebat:

Buna!

Va rog, imi puteti spune cum pun parola la un fisier? Nu de alta dar imi umbla unele persoane prin fisiere cand vin in vizita la fratele meu...straight face, si vreau sa mi le parolez.

Dau funda, daca imi explicati cum fac, fara sa scot vreun program.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Cred că e mai uşor să le faci invizibile big grin

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Click dreapta pe fisier > adauga intr-o arhiva > avansat > setare parola > pui parola > ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salve foloseste acest program gratuit, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/protejare-cu-parola-folderele.html cu care poti sa pui parola la foldere si programul nici nu trebuie instalat, e portabil