| Adynanana a întrebat:

Vreau sa parolez calculator, ce parola sa pun?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pune de exemplu anul in care te-ai nascut urmat de varsta pe care o ai. Asa nu o poti uita.

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Adynanana1928374650

| ombladon a răspuns:

Abcd!laughing pune si tu ceva banal. pune niste litere amestecate cu cifre.asa e foarte greu de aflat

| RândunelPisică a răspuns:

Pune numele tau sau 211969 sau 123456789 sau 0123456789 sau 147258369 sau 987654321 pliz fundita? plizzz

| crismany a răspuns:

Pune paralelipiped

| crismany a răspuns:

Ba fratilor la ce ne mai chinuim sa ii mai dam raspunsuri nu vedeti ca asta ne-a dat vot stupid aproape la toti

| RaduDuce a răspuns:

Incearca ceva banal. adica ceva gen gardviu etc. eu asa pun sau incearca sa bagi si o cifra sau mai multe. nimeni nu il deschide rolling on the floor si ai grije sa nu o uiti. eu de obicei le tin in telefon la ciorne. sa nu le uit. sau cate odata in portofel

| Gamer a răspuns:

Carnebatutacusosdespanac

| sweetdan a răspuns:

Un nume de oras al bunicilor ceva care sa nu bata la ochii si sa stii numai tu