| americanu00334567 a întrebat:

Vineri ma duc la verisorul meu si as dori sa ne jucam niste jocuri (cum ar fi v-ati ascunselea sau maimutica pe pamant sau stafiile sau mamaliga cu malai...in fine ati inteles voi). Raspuns rapid rapid rapid si dau fundica big grin

5 răspunsuri:
| americanu00334567 explică:

Nu stiu la cine sa dau funda big grin

| piticot4 a răspuns:

Hoti si politisti, verde stop, sticluta cu otrava, harponul si cornet cu ingetata.

| americanu00334567 explică (pentru piticot4):

Nu stiu verde stop si horponul si cornet cu inghetata. Poti sa imi explici?

| piticot4 a răspuns:

Verde stop cineva spune verde cand spune stop cel care merge se opreste daca se misca se duce inapoi.
harponul e ca un fel de prinsă dar e pe o durata mai mare de timp iar cand il prinzi spui ai harponul.
e sticluta cu otravă dar ca sa il dezgheti trecut pe sub picioarele celui care e înghetat.