| paranteză a întrebat:

Vineri plec in excursie, trebuia sa stau cu o prietena buna dar m-am certat cu ea asa ca voi sta langa altcineva.
O mica intrebare. daca eu sunt certata cu fata aceea este posibil ca ea sa-mi faca farse?
Pentru orice eventualitate am pus un lacat la valiza pus intre cele doua fermoare. atunci cand vrei sa deschizi ea se deschide putin dar in urma se inchide celalalt.
Unde as putea timne cheita avand in vedere ca este destul de mica?

3 răspunsuri:
| angellswig a răspuns:

Nu te mai gandi cum s-o ascuzi, IMPACA-TE CU EA!

| iuliaiuli18 a răspuns:

Hei! O poti tine undeva intr-o borseta ceva cu bani, pe care sa o tii mereu la tine. Hai ca doar n-o sa-ti caute si acolo, ce naiba.
Bafta, si incearca sa-ti ceri scuze sau sa te impaci cu ea.

| PaulDelta2 a răspuns:

Daca este o prietena buna nu o sa iti faca farse si allexuutaa are dreptate.Nu are cum sa iti umblein borseta.Mai bine te-ai impaca pentru ca o prietenie inseamna foarte mult. Sper ca te-am ajutat.