| gohsty a întrebat:

Buna Voi ce ati alege dintre Boston si Iphone 4 s? Stiu c majoritatea ati zice iphone daca nu toti ( nu ma intereseaza pretul)dar spuneti-mi si mie avantajele si dezavantajele celelalte.:*

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Uite ai informatii pe site-ul asta
http://www.adevarul.ro/......70071.html

| Ecou a răspuns:

Si toata lumea tia raspuns iphone 4 desi tu intrebasei de 4 s whistling

| gohsty explică (pentru Ecou):

Da dar nu stiu.as vrea ceva care sa ma convinga clarlaughing adica vreau sa ii am toate avantajele si dezavantajele dar nu un clip ci practic o comparatie intre el si boston.desi urcum cred ca imi iau iphone 4 s. Multumesc celor care m-au ajutat

| Ecou a răspuns (pentru gohsty):

Eu sunt deja in lista de asteptare pentru iphone 4 s, am avut 2 saptamani tipm de alegere intre iphone si Samsung galaxy s2! am ajuns la concluzia ca iphone e perfect, ce nu dezamageste in timp ca alte telefoane...

| Sufletzeliubit a răspuns:

Logik Iphone 4 :X

| Sufletzeliubit a răspuns:

Iphone-ul 4 arata mult mai bine happy