| Ciuuf a întrebat:

Buna!
Voi ce facecti vara asta?
Dati-mi si mie niste idei...ce pot face ceva de lunga durata vara asta,si frumos!
Funda.
(nu vreau ceva de ex:plimba-te cu bicicleta,citeste,scrie, deseneaza) big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să merg în continuare la serviciu.
Pa, pa.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Eu îţi propun să faci ceea ce simţi! Simte-te liberă, căci aşa şi eşti, până începe şcoala!
Fii spontană, şi fă în următoarea clipă, exact ce ţi-a trecut prin cap! DOAR TU POŢI FACE VARA ASTA MEMORABILĂ!

| Elena97M a răspuns:

Eu de exemplu nu am nimic programat, totul va fi spontan. O vacanta placuta!

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Sport, iesi cu prietenii, joacate pe afara pe calculator, mergi sa inoti, va ce iti place.

| georgiana999 a răspuns:

Eu la sfarsitul lunii iunie merg intr-o tabara de 5 zile cu toti colegii la o vila cu piscina( va fi cu siguranta stropeala 100% partyuri in fiecare noapte ) Dupa care imediat dupa tabara merg cu familia la munte la Cruce ( vom urca munti ca sa pozam,, Crucea''... poze... filme haioase mai mult comedie daac e despre familia mea).Iar in august merg la mare cu parintii mei si cuvaramea la Mamaia unde cu siguranta vom vizita si Aqua parcul, seara masinute vata de zahar, o sa ne dam in caracatite, umbrelute,( tot felul de prostioare).
Cam asat fac eu vara aceasta
PS eu cu varamea cred ca vom lua iarasi tricouri dinalea cu sani desenati pe ei ca sa ne batem joc de oameni cand trec pe langa ei si bine inteles farse la tell ep numar ascunswinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi intr-o tabara de vara cu niste cunostinte sau rude, asta ca sa nu fi singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si te plimbi in cimitir la 2 noaptea happy

| StanciuElenaAlina2000 a răspuns:

Excursii cu prieteni, net, facebook, mess, petreceri